• Uusi
Reishi-tinktuura, 50 ml
Reishi-tinktuura, 50 ml

Reishi-tinktuura, 50 ml

ORT004
21,33 €

Örtfabriken Reishi-tinktuura – luonnontuote Ganoderma lucidum / Ganoderma lingzhi -kasvin itiöemistä .

 

Reishi

Luonnollinen tinktuura, joka on valmistettu reishin (Ganoderma lucidum / Ganoderma lingzhi), joka tunnetaan myös nimellä lactickka tai "kuolemattomuuden sieni", itiöemäistä. Valmistettu yksinomaan itiöemäistä (rihmasto / runko) käyttämällä kaksoisuuttomenetelmää (vesi + alkoholi), tämä viljapohjainen tuote on rihmastovapaa. Helppokäyttöinen (voidaan tiputtaa suoraan suuhun). Pieni pullo on helppo kuljettaa käsilaukussa, töissä tai matkalla.

Örtfabriken

Örtfabriken on ruotsalainen perheyritys, joka on erikoistunut korkealaatuisiin yrtteihin, tinktuuroihin, lääkesieniin ja leviin. Yritys on syntynyt intohimosta luontoon ja kestävään elämäntapaan ja tarjoaa luonnonmukaisia tuotteita, jotka tukevat energiaa, hormonaalista tasapainoa, rentoutumista ja hyvinvointia. Kaikki tuote on valmistettu rakkaudella kasveja ja ekologiaa kohtaan.

Ravintolisä

Ainesosat: Vesi, reishi (Ganoderma lucidum), etanoli 25 %

Suositeltu päivittäinen annos: 10–20 tippaa, enintään 3 kertaa päivässä.

Nettopaino: 50 ml (riittää noin 50–100 annokseen)

Säilytys: Säilytä tuotetta huoneenlämmössä, kuivassa paikassa, poissa pienten lasten ulottuvilta.

Varoitus: Älä ylitä suositeltua vuorokausiannosta. Ravintolisää ei tule käyttää monipuolisen ruokavalion korvikkeena. Tätä tuotetta ei suositella raskaana oleville tai imettäville naisille.

7350150620119
No reviews
Kommentit (0)
Tällä hetkellä ei ole asiakkaiden arvosteluja.
Product added to wishlist
Product added to compare.